Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
14 Ocak 2021 ( 5 izlenme )
Reklamlar

Erbakan'ın, Erdoğan vasiyeti! "Erdoğan'ı iktidardan uzaklaştırın, memleket karanlığa gidiyor"


AKP'nin kurucu isimleri arasında yer alan ve Başbakan Yardımcılığı ile Maliye Bakanlığı da yapan Abdüllatif Şener, Saadet Partisi ve Milli Görüş'ün merhum lideri Necmettin Erbakan ile vefatından önce yaptığı son görüşmeyi aktardı, Erbakan'ın, Erdoğan'ı iktidardan uzaklaştırın dediğini açıkladı


AKP'nin kurucu isimleri arasında yer alan ve Başbakan Yardımcılığı ile Maliye Bakanlığı da yapan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener katıldığı bir canlı yayında çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Şener, Milli Görüş'ün merhum lideri Necmettin Erbakan ile aralarında geçen son görüşmeyi anlattı.

"POLİTİKALARIYLA KARANLIĞA GİDİYOR"

Erbakan'ın vefatından kısa süre önce kendisinin aradığını aktaran Şener, görüşmeye gittiğinde Erbakan'ın kendisine, ''Erdoğan'ın politikalarıyla bu memleket karanlığa gidiyor. Onun için ne yapın yapın bunları iktidardan uzaklaştırın'' dediğini öne sürdü.


http://www.krttv.com.tr/siyaset/erbakan-in-erdogan-vasiyeti-h60904.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1.8 milyon kişi köle ücretiyle çalışıyor! Seçim Kurulu önünde “Erdoğan gitsin” kuyruğu! AKP'li Burhan Kuzu, 19 Mayıs mesajında Atatürk yerine Sultan Vahdettin'i andı! 30 yıldır merkezi ezan sistemini yenileyemeyen Diyanet İşleri Başkanlığı, bahçe peyzajı ihalesine çıktı!