Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
06 Mart 2019 ( 638 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'a "anketlere inanmıyorum" dedirten anketten ne çıktı?

Şirketin sahibi Cumhur İttifakı'nın şu an ki oy oranının yüzde 44-46 bandında olduğunu söyledi. Ankara'da Millet İttifakı’nın adayı Mansur Yavaş'ın da önde olduğunu anlattı. Erdoğan ise bu rakamlara inanmadığını söyledi.Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, geçen günlerde 31 Mart seçimleri ile ilgili katıldığı bir televizyon kanalının canlı yayınında "anketlere güvenmiyorum"demişti. Peki, kamuoyunda birbirinden farklı sonuçlar açıklayan anket şirketlerinin raporları Erdoğan’ın önüne konurken, Cumhurbaşkanı Erdoğan hangisini duyunca reddetti.

Odatv'nin edindiği bilgiye göre, AKP'nin de anket yaptırdığı şirketlerden birinin sahibi, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birebir görüşecek kadar kendisine yakın ve eskiye dayanan bir hukuku var.

Şirketin sahibi Cumhur İttifakı'nın şu an ki oy oranının yüzde 44-46 bandında olduğunu söyledi. Ankara'da Millet İttifakı’nın adayı Mansur Yavaş'ın da önde olduğunu anlattı.

Erdoğan ise bu rakamlara inanmadığını belirterek tepki gösterdi.

Erdoğan'ın iddiası, 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı’nın yüzde 53 alacağı yönünde oldu ve bu sebeple Erdoğan, katıldığı TV programında "anketlere güvenmiyorum" çıkışını yaptı.

Bakalım seçim akşamı kim haklı çıkacak?

https://odatv.com/erdogana-anketlere-inanmiyorum-dedirten-anketten-ne-cikti-05031958.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Torpilde yeni dönem: İBB 500 zabıtayı 'sözlü mülakat'la alacak! Muharrem İnce’den, yandaş Nagehan Alçı’ya tarihi FETÖ yanıtı ! Ege'de bayrak krizine açıklama Şeker fabrikaları için 1 milyon 690 bin imza Başbakan Binali Yıldıram’a teslim edildi!