Anasayfa1
09 Kasım 2019 ( 290 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'a yakın isim AKP'den istifa etti!


Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a yakınlığıyla bilinen ve Erdoğan'ın talimatıyla 2 dönem milletvekilliğine aday gösterilen Fahri Usta, AKP'den istifa etti.

AKP'de istifalar devam ediyor.

İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu'nun ardından dikkat çeken bir istifa daha geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yakınlığıyla bilinen, AKP'ye uzun yıllar hizmet etmiş isimlerden biri olan ve Erdoğan'ın talimatıyla iki kez milletvekilliğine aday gösterilen Fahri Usta, partiden istifa ettiğini duyurdu.

"KIRGINLIĞIM YÖNETİCİLERE"

Usta, istifasını “Kırgınlığım AK Partili kardeşlerime değil, sadece samimi olmayan yöneticilere” sözleriyle açıkladı.

Fahri Usta kimdir?

24 Mart 1962 Ankara Haymana’da doğdu. 1995 yılında Haymana Ticaret Odasında Meclis Üyeliği ve çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev aldı. Siyaset hayatına 1991 yılında Refah Partisi Haymana İlçe Başkanı olarak başladı. 1998 yılında İlçe Başkanlığı ile beraber Ankara İl Genel Meclis Üyeliğine seçildi. Refah Partisi kapatıldıktan sonra İlçe Başkanlığına Fazilet Partisi’nde devam etti. 2007 Yerel Seçimlerinde AK Parti Haymana Belediye Başkan aday adayı oldu. Evli ve üç çocuk babasıdır.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/sondakikafahriustaakpdenistifaetti255598h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Oktay Vural’dan imalı Sinan Ateş mesajı Sedat Peker'in 15 Temmuz iddiaları sonrası dönemin AKP İstanbul İl Başkanı Selim Temurci'den bomba ‘silahlandırma’ açıklaması! 'Savcılarımıza yalvarıyorum' Alevlerin sıçradığı Kemerköy Termik Santrali'nde patlamalar başladı! Ankara ve Konya'da öğrenci yurtları karantinaya uygun hale getirildi! Umreden dönen binlerce kişi karantinaya alındı!