Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
18 Ekim 2020 ( 3 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'a yakın isimden ilginç çıkış: Günü gelince Erdoğan'ı yalnız bırakacaklar


AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yakınlığı ile bilinen TBMM Başkan Müşaviri ve gazeteci Nasuhi Güngör sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşım yaptı.


TBMM Başkan Müşaviri olan Nasuhi Güngör, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda AKP içindeki kavgaya dair mesaj verdi.

Güngör, AKP içindeki bir grubun, günü gelince taraf değiştireceğini, Erdoğan’ın duruşunu benimsemediklerini söyledi.Güngör şu ifadeleri kullandı: “Benim Cumhurbaşkanımızın ve Türkiye’nin durduğu yerle ilgili zerre kadar kuşkum yok. Sorun, bu duruşu benimsemediği halde öyleymiş gibi yapanlar. Türkiye’nin zaafı açıktan muhalefet edenler değil, günü gelince taraf değiştirmekte asla zorlanmayacak olanlardır. Ne kadar çoklar!” 

https://www.gercekgundem.com/siyaset/222467/erdogana-yakin-isimden-ilginc-cikis-gunu-gelince-erdogani-yalniz-birakacaklar

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akit'in hedef gösterdiği Atatürkçü Din Kültürü Öğretmeni İlahiyatçı Cemil Kılıç görevinden alındı! Yandaş Cem Küçük, AKP'nin ABD'deki lobicilik faaliyetlerini itiraf etti ! 'Verirsiniz üç beş milyon dolar...' Salda Gölü'nün katledilmesi için düğmeye basıldı: Millet bahçesi projesine onay! ‘Erdoğan gideceğini yakından görmeye başladı’