Anasayfa
05 Ekim 2019 ( 673 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan ağzını bozmuştu, İnce'den yanıt geldi!


CHP'nin eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhalefete yönelik "Buradan sana kemik de düşmez" sözlerine yanıt verdi.Muharrem İnce, Muhalefete “buradan size kemik düşmez” diyen birinden Cumhurbaşkanı olur mu? Aklı, fikri, dili kemikte olan birisi milletin birliğini, bütünlüğünü temsil edebilir mi?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yüzde 50 seçilme yeterliliği yeni sistemin omurgasıdır ve bu iş bitmiştir. Seçilme oranını yüzde 40'a düşürme gibi bir çabamız yok" dedi. "CHP bundan kendine bir şey çıkarmaya çalışıyor" iddiasında bulunan Erdoğan, "Bundan sana bir şey çıkmaz. Buradan sana kemik de düşmez" ifadesini kullandı.


http://www.krttv.com.tr/gundem/erdoganagzinibozmustuincedenyanitgeldih15716.html
Muhalefete “buradan size kemik düşmez” diyen birinden Cumhurbaşkanı olur mu? Aklı, fikri, dili kemikte olan birisi milletin birliğini, bütünlüğünü temsil edebilir mi?
ÖS 8:46 · 5 Eki 2019·Twitter for iPhoneÖnerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kayyum olarak atanan Vali ilk iş odasına Erdoğan portresi astırdı! ABD'de çalışan Türk doktor 'Çin aşısı' hakkında çok net uyardı YSK kararı öncesi, AKP'den tartışma yaratacak hamle! Üçüncü Köprü’de devasa vurgun iddiası: Yüzlerce kişiye dava açıldı!