Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
05 Nisan 2018 ( 213 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'dan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na bir dava daha!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında, 3 Nisan'da partisinin TBMM Grup Toplantısındaki açıklamalarından dolayı 500 bin liralık tazminat davası açtı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iki hafta önce parti grubunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sert sözlerle hedef almıştı.
 
"FETÖ'NÜN  SİYASİ AYAĞI" SUÇLAMASI

CHP lideri "FETÖ'nün siyasi ayağının 1 numarası Beştepe'de Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden zattır" demiş Cumhurbaşkanı Erdoğan da Kılıçdaroğlu'na bu sözlerinden ötürü 250 bin TL'lik tazminatdavası açtı.

"NEDEN SUÇ DUYURUSU DEĞİL DE TAZMİNAT DAVASI"

Kılıçdaroğlu bu sözlerini salı günkü grup toplantısında da tekrarladı ve ekledi "Kalkmış bana 250 bin TL'lik tazminat davası açmış. Neden benim hakkımda suç duyurusunda bulunamıyorsun? Çünkü mahkemede bunu ispat edeceğimi biliyorsun" demişti.
 
ERDOĞAN'DAN 500 BİN TL'LİK DAVA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu sözleri sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan Kılıçdaroğlu hakkında 500 bin TL'lik tazminat davası açtı.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/cumhurbaskani-erdogan-dan-chp-lideri-kilicdaroglu-na-h85831.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mansur Yavaş’tan belediyede  "şeffaflık" için dev adım! Katarlılar da kandırmış! AKP'li bakan Katar'a kırgın: Kıbrıs'ta yer almaları bizi üzdü İmamoğlu’ndan ‘Taksim Meydanı’ açıklaması: Gezi ruhunun şekle gelmiş hali! ABD ile yapılan anlaşmanın detayları… Yazarlar ve uzmanlar yorumladı