Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
17 Ağustos 2020 ( 42 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 2 milyonluk dava!


AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın avukatı Ahmet Özel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında 2 milyon liralık manevi tazminat davası açacaklarını duyurdu.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Cumhuriyet'te yayımlanan röportajında "Erdoğan’a 'Damadı görevden al' diyorum ama bir şey daha söyleyeyim. Erdoğan ailesi memleketi seviyorsa yurtdışındaki servetini Türkiye’ye getirsin. Milyarlarca paraları var." dedi.

Kılıçdaroğlu'nun bu sözlerinin ardından, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın avukatı Ahmet Özel, Kılıçdaroğlu hakkında iki milyon liralık manevi tazminat davası açtıklarını duyurdu.

Avukat Özel, açıklamasında şunları kaydetti:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün bir gazetede sayın Cumhurbaşkanımıza ve aile bireylerine yine yalan ve iftira yollu hakaretleri ile saldırmış, sözde yurtdışında paralar olduğundan bahsetmiştir.

Buna benzer daha önceki asılsız iftiralarda bağlamında tazminata mahkum olmasına rağmen Kemal Kılıçdaroğlu alışık olduğu yalan ve iftira siyasetini devam ettirmektedir.

https://halktv.com.tr/erdogandan-kilicdarogluna-2-milyonluk-dava-431983h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gül’ün danışmanından ‘bomba gibi’ kitap: Ergenekon savcısı Öz, Erdoğan’a bağlıydı! Koronavirüs AKP’yi derinden sarstı! ‘Trollerden başka bizi savunan kalmadı’ Liderlik zammı! Türkiye yüzde 87 vergiyle zirveye oturdu AKP'nin tehlikeli yeni rant kapısı: Detaylar saklanıyor