Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
13 Ocak 2020 ( 90 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'ın İsmailağa ziyaretinin perde arkası ortaya çıktı!


Erdoğan'ın İsmailağa Cemaati’ne yaptığı ziyaretin perde arkası ortaya çıktı. İddiaya göre Erdoğan, Cemaat’ümmetin birliği vurgusu yaparak yeni parti hareketine karşı telkinlerde bulunulmasını istedi.


AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın dün akşam gerçekleştirdiği ve özellikle sosyal medyada tartışmaları beraberinde getiren İsmailağa Cemaati’ne ziyaretinin perde arkası ortaya çıktı.

Yeniçağ gazetesinden Fatih Ergin’in haberine göre, Erdoğan'ın ziyaretinde İsmailağa cemaati iktidara bazı eleştirilerde bulundu. Cemaatin KHK'lılar hakkındaki düşüncelerini aktardığı belirtilirken, Erdoğan'ın da 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün gölge liderliğinde Ali Babacan tarafından kuruluş hazırlıkları süren yeni partiyi gündeme getirdiği kaydedildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İsmailağa cemaatinden ümmetin birliği vurgusu yaparak yeni parti hareketine karşı telkinlerde bulunulmasını istediği öne sürüldü.

Abdullah Gül'ün de daha önce ziyaret ettiği ve yakın ilişkiler içerisinde olduğu İsmailağa cemaati, AKP'ye verdiği destekle biliniyor.

https://www.gercekgundem.com/siyaset/148606/erdoganin-ismailaga-ziyaretinin-perde-arkasi-ortaya-cikti

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2017 işsizlik rakamları açıklandı: 124 bin kişi daha işsiz kaldı Atatürk'ten sonra şimdi de Türklük aşkı ! AKP’li vekilden itiraf 'Yasama bizde, yürütme bizde, yargı bizde, her şey bizde !' "Erdoğan'ın 3 çocuk sözüne uyduk, çok pişmanız"