Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
24 Ağustos 2020 ( 60 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan’ın müjdesine sevinen Demet Akalın faturayı görünce isyan etti!


AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği gaz müjdesine çok sevinen Demet Akalın, yaşamadığı evine gelen bin beş yüz liralık elektrik faturasına isyan etti.Gündeme dair yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Demet Akalın, doğal gaz rezervinin bulunmasına çok sevindiğini ancak evine gelen elektrik faturasını çok bulduğunu söyledi.

“GAZ MÜJDESİ ÜLKEMİZİN İÇİN GURUR VERİCİ”

Önceki gün kızı Hira ve Okan Kurt ile bir mekandan çıkarken görüntülenen Demet Akalın, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğal gaz müjdesine çok sevindiğini belirterek “Muhteşem bir şey. Ülkemiz için inanılmaz gurur verici bir şey. Merak ettim bize ne kadar yeter diye” dedi.

“YAŞAMADIĞIMIZ EVE 1 BUÇUK BİN TL FATURA GELMİŞ”

Çeşme’de olmamasına rağmen oradaki evine gelen elektrik faturasından isyan eden Demet Akalın, sözlerine şöyle devam etti: “Çeşme’de olmamamıza rağmen çok yüksek elektrik faturası geldi. Hiç yaşanmayan eve bir buçuk milyar gelmiş. Hayır ben doğal gazdan yakınmıyorum. Elektrik faturası çok yüksek geldi. Ondan yakınıyorum.”

https://tele1.com.tr/erdoganin-mujdesine-sevinen-demet-akalin-faturayi-gorunce-isyan-etti-209655/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İYİ Parti kongresini merkez medyadan hiçbir kanal yayınlamadı! İBB devralmıştı... İşte İstanbul Otogarı'nın 1 yıldaki inanılmaz değişimi! ‘Beni de Afrin’e götür’ diyenlere rakamlar cevap verdi…Kaç kişi çürük raporu aldı? Kurban Bayramı yaklaşırken, Bilim Kurulu Üyesi Özlü’den flaş açıklama "Bunlara çok ama çok dikkat edin!"