Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
03 Eylül 2019 ( 618 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan katıldığı 550 Bin TL'lik yemeğin faturası belediyeye kesildi!


Diyarbakır Belediyesi'ne kayyum olarak atanan Cumali Atilla, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ında katıldığı 550 bin liralık faturanın bedelini belediyeye kesti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi eş başkanlarının görevden alınmasının ardından yerine kayyum olarak atanan Cumali Atilla'nın yaptığı fahiş harcamalara ilişkin bir ayrıntı daha ortaya çıktı. Mardin Büyükşehir Belediyesi'ne atanan kayyım Mustafa Yaman'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bakanlara yaptığı harcamalardan sonra bu kez de DBB'nin önceki kayyımı Cumali Atilla'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kente gelişiyle yaptığı yemek harcaması dikkat çekti.

6 BİN KİŞİYE YEMEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan 24 Haziran seçimleri öncesi, 3 Haziran'da yaptığı ziyarette kanaat önderleriyle TÜYAP Diyarbakır Fuar Merkezi'nde düzenlenen iftarda bir araya geldi.

Programda, 6 bin kişiye yemek verildiği öğrenildi. DBB tarafından verilen yemeğin faturası ise kişi başı 85 lira olarak hesaplandığı ve KDV dahil 550 bin liraya mal olduğu ortaya çıktı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/erdogan-katildigi-yemegin-faturasi-belediyeye-kesildi-247641h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Oy kullanmaya bavullarıyla geldiler CHP Taksim’e alınmadı! CHP’li Süha Aldan: AKP’li bakanlardan biri itirafçı olabilir Yılmaz Özdil'in yeni kitabı 'Mustafa Kemal' için provokatif saldırı uyarısı