Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Şubat 2019 ( 632 izlenme )
Reklamlar

Erkan Tan iş başında: Seçimlere 100 yıldır kurdukları partiyle hainler de giriyor

Provokatif yayıncılığıyla kendisinden sık sık söz ettiren A Haber sunucusu Erkan Tan bugün yine "ustalığı"nı konuşturdu.AKP’ye yakın A Haber’in her sözüyle ayrı bir skandal konusu olan “sunucu”su Erkan Tan, bugün Takvim‘de kendisine ayrılan köşede yine yandaşlığını konuşturdu.

“Seçimlere katılacak partiler arasında Haçlı Hristiyanlar ve Siyonist Yahudilerin partilerinin de olduğunu” öne süren yandaş isim, daha sonra isim vermeden CHP’yi ve kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü kastederek “Düşmanlarımıza hizmet eden içimizdeki hainler, 100 yıldır demokrasi adı altında kurdukları siyasi partiler ile seçimlere giriyorlar.” dedi.

Tan’ın provokatif yazısında o bölüm şöyle:

“BU seçimlere, Haçlı Hristiyanlar’ın ve Siyonist Yahudiler’in, Türkiye’deki siyasi partileri de giriyor. Bu nedenle, bu seçim ve her seçim, aslında bir beka meselesidir. Düşmanlarımıza hizmet eden içimizdeki hainler, 100 yıldır demokrasi adı altında kurdukları siyasi partiler ile seçimlere giriyorlar. Yani; isimleri, yöneticileri, görüntüleri bizden gibi ama ruhları Batı’ya kul köle olmuş siyasi kuruluşlar.
Hedefleri, yerel seçimlerde Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’yi zayıflatmak; genel seçimlerde de tümden yıkmak….”

Yandaş isim daha önce de “Gezi’ye katılanların başı kesilmelidir” ifadelerini kullanmıştı.

https://gazetemanifesto.com/2019/erdogan-sincanda-sehir-hastanelerini-goruyorsunuz-degil-mi-bunlardan-dunyada-bile-yok-240510/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kediciklerin ‘sırrı’ tahlil sonrası ortaya çıkacak… Hariri'den boşalan Türk Telekom yönetimine 'AK Kankalar' geldi! AKP'li seçmen 'Şimdi hiç borcumuz yok' deyince vatandaş çıldırdı 'Senin Allah belanı versin !' AKP oyların yeniden sayılmasını istedi, 3 oy farkla CHP’ye kaybetti!