Home
09 Haziran 2023 ( 11 izlenme )
Reklamlar

Esad Erdoğan’a nispet için her gece Şam sokaklarına çıkıyor


İşe yaramayan Suriyelileri Türkiye'ye gönderen Beşar Esad, şimdi her gün Şam sokaklarında Erdoğan'a nispet yapıyor.

İç savaşın devam ettiği iddia edilen Suriye'de devlet başkanı Beşar Esad ve eşi Esma Esad, çocuklarıyla birlikte Suriye sokaklarında görüntülendi.

Türkiye'nin bir "sığınmacı cenneti" olmasının ardından Esad ve ailesinin sokaklarda dürüm yiyerek ülkesinin keyfini çıkardığı anlar kameralara yansıdı.

İYİ Parti Milli Güvenlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın bu duruma Twitter hesabından "Suriye lideri Esad ailesi ile beraber sokaklarda dürüm yiyerek ülkesinin keyfini çıkarıyor. Oysa Türk insanı milyonlarca sığınmacı ve kaçak göçmenin getirdiği doğrudan ve dolaylı sorunlar sebebi ile ekonomik ve sosyal eziyet çekiyor… Bu kabul edilemez ve sürdürülemez bir durum." diyerek tepki gösterdi.
.png

e1.jpg

e3.jpg

Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İŞKUR önündeki kuyruklar her geçen gün uzuyor! İşsiz sayısı 3.568 bin oldu Fatih Portakal'dan Feyzioğlu'na sert sözler: Cesaret sonradan kazanılmıyor Kılıçdaroğlu "Ecevit, Apo’nun yakalandığını Rahşan Hanıma bile söylememişti. 13 şehit için neden yas ilan edilmedi?" Hem evlerde hem iş yerlerinde elektriğe zam!