Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
26 Aralık 2017 ( 128 izlenme )
Reklamlar

Eşofman giyen kız öğrencilerin zina yaptığını söyleyen öğretmen yazdıklarını savundu!

Skandal bir paylaşımda bulunan ve büyük tepki toplayan Konya Selçuklu’daki öğretmen Harmancı, twitter hesabından “Karşılığı cennetse suçu vız gelir” diye yazdı. Harmancı, bu açıklamayla yetinmedi, çıplaklık sınırını da tartışmaya açtı.

Konya’nın Selçuklu ilçesinde bulunan Ayşe-Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde görev yapan ve beden eğitimi dersine çıkan kız öğrencileri görünce tahrik olduğunu söyleyen Felsefe Öğretmeni Ercan Harmancı’ya yönelik tepkiler sürüyor. Skandal paylaşımlar CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt tarafından Meclis’e taşınırken, Harmancı kendini “Tüm paylaşımlarımdan sevap bekliyorum” diyerek savundu.

Birgün'den Rabia Yılmaz'ın haberine göre; Beden Eğitimi dersinin zinaya zemin hazırladığını ve kız öğrencilerin giydiği eşofmanların onları çıplak yaptığını savunan Harmancı, gelen tepkiler üzerine Twitter hesabından kendini şu ifadelerle savundu:

“Evet tekrar ediyorum beden eğitimi dersi seçmeli olmalıdır, isteyen seçsin. Yarın ölünce hesap sorulacak bir konu için tartışmam. ‘Bu bir inanç meselesi’ derim. Sosyal medyada paylaştığım tüm paylaşımlardan sevap bekliyorum. Karşılığı cennetse suçu vız gelir. Medya ve iletişim uzmanı olarak da işin teknik tarafında hakimim, sıkıntısı olan açıklama ya da tekzip talebi hakkını kullanabilir... Eleştiriye açığım hakaret suç.”

'ÇIPLAKLIK SINIRI NEDİR?'

Öte yandan ‘çıplaklık sınırını' da tartışmaya açan Harmancı, “Bir Müslümanın çıplak olması demek Allah’ın sınırları dışında giyinmiş olmaktır... Diyanete ya da N. Hatipoğlu’na sorun; Müslüman kızın ya da kadının çıplaklık sınırı nedir?” paylaşımında bulundu.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/esofman-giyen-kiz-ogrencilerin-zina-yaptigini-soyleyen-ogretmen-h67133.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yağcı'nın övgüleri işe yaradı... Liste başında! Ali İsmail Korkmaz hep 19 yaşında: Düşlerinde özgür dünya AKP’li damada ihale yağdı! İmamlara “AKP’yi öv, CHP’ye çak” yasası getiriliyor!