Fatih Altaylı'dan Starbucks protestolarına tepki: "Bu manyaklık bize özgü, diğer hiçbir Müslüman ülkede böyle sapıkça bir durum ortaya çıkmıyor"

11 izlenme 17 Kasım 2023
Reklamlar

Gazeteci Fatih Altaylı, Starbucks protestoları hakkında sert konuştu.Gazeteci Fatih Altaylı'nın çeşitli illerde gerçekleşen Starbucks protestoları hakkında sert bir dille eleştiren Altaylı, "Bu manyaklık bize özgü, diğer hiçbir müslüman ülkede böyle sapıkça bir durum ortaya çıkmıyor. Aptallık burada." ifadelerini kullandı.

Altaylı konuşmasının devamında Mekke ve Medine'de Starbucks Kabe manzaralı olarak duruyor yerinde kimse ne kahveleri dökmüş ne camını çerçevesini indirmiş." dedi.

Coca-Cola'nın milyarlık yatırımlarının olduğunu ifade eden Altaylı "Binlerce insan çalışıyor burada milyarlarca vergi veriyor Türkiye'ye. Oradan işten çıkartılacak 10 bin kişi bunlar ekmeklerini oradan kazanıyor, onların ne günahı var sen mi vereceksin ekmeğini." diye çıkıştı.

Odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Pfizer’ın aşısında şok: İlk aşıda yüzde 50 koruma, mutasyonlara etkisiz! AKP ve MHP, sahte belgeyle engelli maaşı alan 442 bin kişiye sahip çıktı! Kırşehir Şeker Fabrikasını alan kişi, hangi siyasetçinin akrabası çıktı? MetroPOLL anketi: Erdoğan'a görev onayı yüzde 46 çıktı!