Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
25 Mart 2020 ( 98 izlenme )
Reklamlar

Fatih Tezcan'a yakalama kararı!


CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın şikayeti üzerine, Saray'a yakın gazetecilerden Fatih Tezcan hakkında yakalama kararı çıkarıldı.Atatürk ve Cumhuriyet ile ilgili provokatif söylemleriyle tepki çeken Saray'a yakın gazeteci Fatih Tezcan'a CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'ya hakaret ettiği gerekçesiyle yürütülen soruşturmada yakalama kararı çıkarıldı.

CHP'li Ağbaba'nın avukatı Hüseyin Can Güner, müvekkiline sosyal medyadan 'Çakal, alçak, namusun varsa, şerefin varsa, iftiracı' hakaret ve suçlamalarında bulunan Fatih Tezcan hakkında suç duyurusunda bulundu. Savcılık tarafından ifadesi alınmak için çağrılmasına rağmen ifade vermeyen Fatih Tezcan hakkında yakalama kararı çıkartılması talep edildi.

Savcılığın yakalama talebini değerlendiren Malatya Sulh Ceza Hakimliği; savunmasının alınması için Tezcan hakkında yakalama kararı çıkartılmasına karar verdi.

Tezcan geçtiğimiz günlerde twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımda; "Ve bu Veli Ağbaba bana saçmasapan bir bahaneyle dava açmış işimi gücümü bırakıp mahkemeye gidip ifade vermem gerekiyor öyle mi?!" ifadelerine yer vermişti.

İŞTE O KARAR


❗️ARANIYOR❗️

Atatürk'e ve Cumhuriyet değerlerine her fırsatta hakaret eden Fatih Tezcan hakkında, şikayetimiz üzerine yakalama kararı verildi.

Kendisini sokakta görmek gibi bir talihsizlik yaşarsanız, yetkililere bir “Alo” demenizi rica ediyorum. http://www.krttv.com.tr/gundem/flas-fatih-tezcan-a-yakalama-karari-h30361.html 

5,659 people are talking about this


http://www.krttv.com.tr/gundem/flas-fatih-tezcan-a-yakalama-karari-h30361.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Muharrem İnce'den kritik uyarı: Öncelikle şunu kabul edin... Atatürk bu sözleri hangi komutana söyledi? "Kaybedersek, beni hemen asarsınız!" Yolsuzluk resim karelerine sığmadı ! Yenikapı'ya getirilen araçlar 1000'i geçti ! AKP’de kafalar karışık! Yıldırım "zarfta hile var" Soylu "zarfta hile yok"