Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
15 Mart 2019 ( 99 izlenme )
Reklamlar

FETÖ firarisi AKP’nin adayına destek istedi!


‘FETÖ üyeliği’ gerekçesiyle hakkında yakalama kararı olan firari Emre Uslu, AKP’nin Ağrı adayı için destek istedi. f


AKP’nin Ağrı Belediye Başkan Adayı Savcı Sayan’a, en önde gelen ‘FETÖ’ firarilerinden biri olan Emre Uslu’dan destek geldi. Emre Uslu, Twitter hesabı aracılığıyla Sayan’a destek çağrısı yaptı. Uslu destek mesajında “Düşünsel olarak şimdi ayrı da düşsek arkadaşım dostum Savcı Sayan’ı destekleyin. Savcı Sayan sizin için bir şans bence.” ifadelerini kullandı.

Polis Akademisi mezunu olan Emre Uslu, mezun olduktan sonra Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü, Terörle Mücadele Daire Başkanlığında çalışmıştı. Kapatılan Taraf gazetesinde de köşe yazarlığı yapmış olan Uslu 15 Temmuz sonrası OHAL kapsamında çıkarılan 686 sayılı KHK ile meslekten atılmıştı.

emre uslu

Halen ABD’de yaşayan Uslu, 28 Ekim 2015 tarihinden bu yana Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan “En çok aranan teröristler listesi” içerisinde, mavi kategoride yer alıyor. Bu kategorideki Uslu’nun yakalanmasına yardım edecek olanlara, Bakanlık 1.5 milyona kadar ödül verileceğini açıklamıştı.

emre uslu

https://www.abcgazetesi.com/feto-firarisi-akpnin-adayina-destek-istedi-2978

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan’dan seçilmeyen iki AKP’li adaya, ödül gibi atama! Almanlar gelmeye korkuyor! 'Tutuklarız'dan sonra satışlar dip yaptı! Irak sınırında acı haber: 2 şehit Erdoğan’dan asgari ücret açıklaması 'Asgari ücreti beyefendiler beğenmiyor. Ya eline diline dursun'