Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
18 Ekim 2020 ( 8 izlenme )
Reklamlar

Fetullah Gülen'e 'sana ihtiyacımız var' çağrısı yapan isme üst düzey görev!


FETÖ lideri Gülen’e “Sana ihtiyacımız var” diye seslenen Murat Uygur’un üst düzey görev yaptığı ortaya çıktı.Bir dönem Eyüp Sultan Camii'nin önünde "Cumhurbaşkanımıza dua edin" diyerek bin adet Kuran-ı Kerim dağıtan yönetmen Murat Uygur’un, FETÖ lideri Fethullah Gülen’e ülkeye dönmesi için çağrı yaptığı tweeti ortaya çıktı. Üstelik Uygur’un Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı olarak üst düzey görev yaptığı anlaşıldı.

Oda TV’nin haberine göre, Suriye'deki savaştan kaçışı konu alan “Kaçış” filminin yönetmeni Murat Uygur, 2014 yılında Kuran-ı Kerim dağıtımını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hayır niyetiyle yaptığını söylemişti. Bu sırada vatandaşlardan “şov yapıyorsun” tepkisiyle karşılaşan Uygur o dönemde gündeme gelmişti.

Aynı isim yükselerek, Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı görevini üstlendi. Uygur’un 2013’te attığı Gülen tweeti ise sosyal medyada gündem oldu.

"SANA İHTİYACIMIZ VAR"

Uygur o tweetinde FETÖ liderine çağrı yaparak, “Sayın Fethullah hoca efendimiz yeter artık özledik bu hasretlikten bitsin ülkene geri dön sana ihtiyacımız var hoca efendimiz” diye yazmıştı.

Twitter hesabını halen aktif şekilde kullanan Uygur’un bu paylaşımını silmemesi ise dikkat çekti.

https://abcgazetesi.com/fetullah-gulene-sana-ihtiyacimiz-var-cagrisi-yapan-isme-ust-duzey-gorev-363196

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Muharrem İnce’den tepki: EYT’liye, asgari ücretliye, çalışana, emekliye yok! AKP’de kafalar karışık! Yıldırım "zarfta hile var" Soylu "zarfta hile yok" AB’den Türkiye’deki mülteciler için corona yardımı! Tek şartları var! Üst üste gelen tren facialarının asıl nedeni işte bu ihale oyunu!