Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
29 Haziran 2018 ( 61 izlenme )
Reklamlar

Gazetecilik bölümüne imam ilanı!

Sivas, Cumhuriyet Üniversitesi tarafından yapılan yazılı açıklamada 36 akademik personel alımı yapılacağı duyuruldu


36 öğretim üyesi için hazırlanan ilanda özel şart taşıyan 1 ilan ise dikkat çekti.

İletişim Fakültesi Gazetecilik (Basın Ekonomisi ve İşletmeciliği) bölümüne alınacak olan öğretim üyesi ilanında “Alevilik ve Bektaşilik üzerine çalışmış olmak” özel şartının yer alması tepki çekti.

Egemen gazetesinin haberine göre, bu ilan Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümünde Öğretim Üyesi olarak çalışan Hasan Coşkun için özel açıldı.

İşte o ilan:

Haberde, “Sivas Şarkışlalı olan, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümünde Dr. Öğretim Üyesi olarak çalışan Hasan Coşkun’un 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olduğu, Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde 2001'de Yüksek Lisansını yaptığı ve Doktorasını 2014 tarihinde Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladığı öğrenildi. Coşkun 2015 yılında Yardımcı Doçent olarak Gaziosmanpaşa Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü Din Bilimleri Anabilim Dalına atanmıştır” denildi.

https://odatv.com/gazetecilik-bolumune-imam-ilani-29061829.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul Havalimanı otopark ücretiyle diğerlerine fark attı! Kedicikler "Atatürk ve Aydınlık Türkiye" konferansında! Alpullu arazisi satılmayacak! Rezalette son nokta ! İhtiyacı olanlar dururken Suriyelilere yardım gidiyor, hiç utanmadan 'kömür torbası patlak' deyip kabul etmiyorlar !