Anasayfa1
25 Mayıs 2019 ( 46 izlenme )
Reklamlar

Genco Erkal’dan Erdoğan’a: Hırsız, halkın verdiği mazbatayı seçilmiş başkanın elinden çalandır


AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, YSK’nın yenileme kararı verdiği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine ilişkin, “Herhalde bu sandığın hakkını vereceğiz. İnşallah hırsızlara bu işi bırakmayacağız”  sözlerine usta oyuncu Genco Erkal’dan tepki geldi.


Genco Erkal, Twitter’dan paylaştığı mesajda Erdoğan’ın sözlerine tepki gösterdi. Erkal “Hırsızlara bu işi bırakmayacağız,“ demiş. Sen ne diyorsun be adam, kim hırsız, nerenden çıkarttın bu lâfı, senin yüksek yargıçların bile bu kadarını söylemeye yeltenmedi, sen hâlâ hırsız diyorsun. Hırsız halkın verdiği mazbatayı seçilmiş başkanın elinden çalandır” ifadelerini kullandı.

 

“Hırsızlara bu işi bırakmayacağız,“ demiş. Sen ne diyorsun be adam, kim hırsız, nerenden çıkarttın bu lâfı, senin yüksek yargıçların bile bu kadarını söylemeye yeltenmedi, sen hâlâ hırsız diyorsun. Hırsız halkın verdiği mazbatayı seçilmiş başkanın elinden çalandır.

4.606 kişi bunun hakkında konuşuyor

https://www.abcgazetesi.com/gencoerkaldanerdoganahirsizhalkinverdigimazbatayisecilmisbaskaninelindencalandir17627

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Muharrem İnce suç duyurusunda bulundu Bir yanda siren bir yanda İstiklal Marşı! Vali hepsini görevden aldı! Seçim öncesi söz veriliyor ama Kamuda taşeron bitmiyor! Türkiye yastayken AKP’li vekil ve yöneticiler düğünden düğüne koştu! Halay başı da yaptınız mı?