Güldür Güldür Show'da Lozan göndermesi! 'Amerika'nın eyaletleri bize katılıyor'

15 izlenme 24 Temmuz 2023
Reklamlar

Güldür Güldür Show'un yeni bölümünde Dünya Liderleri Toplantısı skeci sosyal medyada gündem oldu.Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür Show her Cumartesi akşamı Türkiye'yi kahkahaya boğmaya devam ediyor. Dün 344'üncü bölümü yayınlanan programın Dünya Liderleri Toplantısı skeci yine gündem oldu. ABD, Almanya ve birçok batılı ülkenin, "Türkiye'yi kıskandığı" ve "sinsi planları" olduğu yönündeki bölüm sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Skeçte tüm oyunların bozulduğu yer “kıraathane” olarak gösterilirken, ‘dış güçler’in Türkiye üzerinde oyunlar oynadığını söyleyen karakterin ucuz kıyma için ‘Ucuz Et Kurumu’nda sıraya gireceğini söylemesi dikkat çekti.

"Büyük oyunun bozulduğu" anlar ise seyircileri kahkahaya boğdu. 

Dış güçleri temsilen kıraathane canlandırması yapılan skeçte geçen diyaloglar şöyle:

"Beni dinle beni bak ben sana ne diyorum. Dünyayı 5 tane büyük aile yönetiyor. Dış güçlerin gözü bizde zaten. Türkiye'nin bu kadar gelişmesini bu adamlar gördükçe çıldırıyorlar

Türkiye bölgede bir kere oyun kurucu pozisyonunda, her masada Allah'a şükür olmadığımız masa yok.

Ah be ağabey be asıl bizim yer altı kaynaklarımız çok fazla da bu Lozan Anlaşması'ndan dolayı çıkartmıyorlar, izin vermiyorlar

Merak etme 2023'te Lozan'ın gizli maddeleri devreye giriyor. Amerika'nın eyaletleri bize katılıyor

İngiltere bu çayın içine çip koymuş. İçince bütün bilgilerini ele geçiyorlar. İçmemek lazım

Korkuyorlar bizden korkuyorlar, bölgenin en büyük aktörü olmamızı çekemiyorlar, hazmedemiyorlar

Hanım yemek yapacakmış da şimdi ucuz Et Kurumu'na gidip 5 saat ucuz kıyma için sıra bekleyip ucuz kıyma alacağım"

Odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sedat Peker’in iddiaları ile gündeme gelmişti: Esenyurt Üniversitesi’ne tahsis iptal edildi! Almanya'da yaşayan gurbetçinin nispet gibi videosu gündem oldu: "Tam üzüleceğim maaşımın Türkiye'de 70-80 bin lira yaptığı aklıma geliyor" İstanbul Üsküdar’da korkutan görüntü! 400 metrelik tarikat tüneli! ‘Geçinemiyoruz’ diyen sektör çalışanları 6 ilde sokağa çıktı "Hesabı biz ödemeyeceğiz!"