Anasayfa1
23 Eylül 2019 ( 184 izlenme )
Reklamlar

Günün “AKP’den istifa haberi”


AKP'nin tarihindeki seçilmiş tek adın il başkanı olan Yeşim Karadağ partisinden istifa etti.AKP Çanakkale eski İl Başkanı Yeşim Karadağ bugün istifasını "Kamuoyunun Bilgisine" notuyla twitter hesabından şu şekilde paylaştı:

“24.Dönem Milletvekili Adayı, İl Başkanı, İl Başkan Yardımcısı, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Görevlerini İfa Etmenin Dışında En Önemlisi Uzun Yıllar Boyunca Gönüllü Bir Neferi Olarak Çalıştığım,

Seçilmiş Tek Kadın İl Başkanı Sıfatı İle İl Başkanlığı Sürecimde Özellikle 15 Temmuz Hain Darbe Girişinıinde Görevdeki Tek Kadın İl Başkanı Olarak Büyük Bir Özveri ve Fedakarlık İle Görev Yaptığını, Hiçbir Ferdine, Tüzel Kişiliğine "Yanlış ve Yamuk” Yapmadığım, Alnımın Akı İle Her Kademesinde Onurlu Bir Şekilde Mücadele Ettiğim AK Parti 'den Partinin Temelini Oluşturan Kuruluş İlke ve Esaslarından Uzaklaşması Nedeniyle Bugün İtibari İle İstifa Ediyorum. 

Bu Süreçte Birlikte Yol Yürüdüğüm, Uzun Yıllar İçinde Bulunmaktan ve Karşılık Beklemeden Hizmet Etmekten Büyük Bir Şeref Duyduğum AK Parti 'nin Vefalı Tabanına, Hiçbir Çıkar Beklemeden Çalışan Her Bir Teşkilat Mensubuna Teşekkürlerimi ve Şükranlarımı Sunuyorum.”

https://odatv.com/gununakpdenistifahaberi23091947.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Afganla nişanlanan Türk kadından Türk insanına hakaret! "Sizin hayatınızda göremediğiniz o Alman pasaportuna sahip. Siz Afgan dediğiniz kişinin tırnağındaki kir bile olamazsınız" Kilis'teki Öncüpınar Sınır Kapısı bölgesine roketli saldırı! Muharrem İnce’den 'beka' göndermesi Utanç Listesini meydana çıkaran isimden korkunç açıklama: Yılda 500 hamile çocuk geliyor!