Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
27 Aralık 2018 ( 104 izlenme )
Reklamlar

Halk TV ve FOX için ceza raporu hazırlayan RTÜK İzleme ve Değerlendirme Başkanı bakın kim çıktı!

Halk TV ve Fox TV’ye ağır cezalar verilmesine yol açan raporu hazırlayan RTÜK İzleme ve Değerlendirme Başkanı Yaşar Uğurlu da AKP’li çıktı.


Uğurlu son seçimler öncesi AKP Çorum Milletvekili adayı olmak için RTÜK Başkanlık müşavirliği görevinden istifa etmiş, seçimi kaybedince de görevinde yükselip Daire Başkanı olarak RTÜK'e geri dönmüştü.

1962 Çorum doğumlu olan Yaşar Uğurlu, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Psikolojik Hizmetler bölümü bitirdi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde, de doktora yaptı. Kırıkkale Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Eğitim Bilimleri bölümü ve Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesinde öğretim görevlisi olarak çalıştı.

2008 yılında Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'na Başkanlık Müşaviri olarak atandı. 2009-2011 yılında Eğitim Dairesi Başkan Yardımcılığı ve Daire Başkanlığı yaptı. 2011 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünde Planlama ve Öğretmen Yetiştirme Grup Başkanı oldu.

Halk TV ve FOX için ceza raporu hazırlayan başkan AKP’li çıktı

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/raporcu-akpli-cikti-2883655/?fbclid=IwAR3ENPULjJGFZJQxBQQwjfsahlMdvx28xluhgrM-FVUD_pNkg74PvfqKqPE

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sırıtan bir yandaş soytarı daha ! TRT'de şehitler hakkında skandal sözler ! Madam Martha Koyu artık halkın değil! Akın İpek gözaltına alındı Esenyurt’taki PTT şubesinin önü hınca hınç dolu!