Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
26 Kasım 2020 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Harem-selamlık öğretmen yemini!


Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesi’nde stajını tamamlayan öğretmen adayları, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde yemin ederek görevlerine başladı. 26 aday öğretmen için Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen yemin töreninde harem-selamlık uygulama yapıldı. Erkek öğretmenler ayrı, kadın öğretmenler de ayrı masalarda yemin etti.

Adıyaman'da, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde…

KAYMAKAMLIK PAYLAŞTI

Kaymakamlık, haremselamlık yemin töreninin fotoğrafını, 24 Kasım Öğretmenler Günü töreni çerçevesinde sosyal medya hesabından paylaştı. Durum büyük tepki topladı. Harem -selamlık yemin töreni için İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, “Ben de sonradan fotoğraflara bakınca fark ettim” dedi. Özdemir, yaşanan olay için şunları söyledi:

TÖREN KAYMAKAMLIKTA YAPILDI
Gölbaşı'nda stajını tamamlayan öğretmenler için Kaymakamlık bahçesinde yemin töreni düzenlendi.

“Burada herhangi bir art niyet, bir kasıt söz konusu değil, olamaz da. Kalabalık arasında isimleri okunan öğretmenler masaya sıra ile geldiler. Bayan öğretmenin biri bir masaya gidince diğer bayanlar da oraya gitmeyi tercih etmiştir, bir erkek öğretmen de başka masaya gidince diğer erkekler de oraya gitmiştir. Bu bir tiyatro değil ki prova yapılıyor, diyelim. Bunlar öğretmen camiası, farklı görüşte insanlar da var.”

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/harem-selamlik-ogretmen-yemini-6141437/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zarrab büyü yaptırmış TRT Haber'den büyük bir skandal daha! Ekranda Azerbaycan'ın sivillere saldırdığını yazdılar! Almanya'da yaşayıp ölümüne Erdoğan'ı savunan karı-koca, vatandaşları çileden çıkardı! Enver Paşa'nınn torunu konuştu "Babam Atatürk'ü çok severdi"