Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
08 Şubat 2018 ( 998 izlenme )
Reklamlar

Hüsnü Mahalli yine haklı çıktı!

YURT Gazetesi yazarı Hüsnü Mahalli bir kez daha haklı çıktı. Sürekli olarak Suudi Arabistan konusunda İslam ülkelerini sürekli uyaran Mahalli, Suudi Arabistan'ın hava sahasını İsrail'e açmasıyla yine haklı çıktı

Ortadoğu uzmanı, YURT gazesi yazarı Hüsnü MahalliSuudi Arabistan ve İsrail konusunda suk suk uyarı yazıları yazan bir isim. ABD'nin Kudüs'ü İsrail başkenti tanımasının arkasında da Suudi Arabistan olduğunu defarlarca dile getiren Mahalli yine uyarılarında haklı çıktı.

'BUNLAR TÜRKİYE VE İSLAM ALEMİNE KAZIK ATACAKLAR'

Usta gazeteci Mahalli, Suudi Arabistan'ın hava sahasını İsrail'e açmasını değerlendirdi. Mahalli,"Baba ve oğulun kalleşliği ...
Suudi’ler ülkenin hava sahasını İsrail uçaklarına açtı.
Yakında Netanyahu ile birlikte Kabe manzaralı otelde yemek yerler.
Hep uyardım : Bunlar Türkiye ve İslam alemine kazık atacak diye.
Suriye’yi yıktıktan sonra..."
ifadelerini kullandı.

'SUUDİLER, ABD VE İSRAİL İLE SURİYE'DE SAVAŞA HAZIRLANIYOR'

Mahalli, TİMES'ın bir haberini de paylaştı. Mahalli, "Newyork Times gazetesi : Suudi’ler ABD, İsrail ve bölgesel ülkelerle birlikte Suriye’de kapsamlı savaşa hazırlanıyor ve bunun için 14 silahlı gruba sınırsız silah  ve para desteği verecek" diye yazdı.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/husnu-mahalli-yine-hakli-cikti-h74995.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devlet protokolü neden Bilal'i 'hazır ol'da bekliyor? Cumhuriyet Bayramı'nı sildiler! Gezici Araştırma: "Büyük bir dip dalgası geliyor!" RTE 'ÜRETİM' diyerek 16 yıllık iktidarındaki eylemlerinin yanlış olduğunu itiraf ediyor !