Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
06 Temmuz 2019 ( 95 izlenme )
Reklamlar

İBB'nin kiralık aracı bakın nereden çıktı!


İBB'nin tartışma konusu olan kiralık araçlarından biri, tatil için Altınoluk'taki yazlığına giden zabıta memurunun kapısında bulundu.


23 Haziran seçimlerinde ikinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, belediyenin kiraladığı lüks araçları gündeme getirdi. 

Kamuoyu, kiralanan yüzlerce lüks aracı kimlerin kullandığını merak ederken, bunlardan biri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde zabıta olarak görev yapan bir ismin, Altınoluk'taki yazlığının kapısında görüntülendi. 

ibb_nin_audi_si_bakin_nereden_cikti_h14943_17b9d.jpg

CHP'li Mahmut Tanal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda aracın fotoğrafını paylaşıp şu notu düştü: "Altınolukta yazlıkta oturan ibb de zabıta olan kişinin kullandığı Audi A3 marka 34 BB 0290 plakali araçta ibb nin amblemi bulunmakta olup sayın @ekrem_imamoglu kayıp araçlardan bir tanesi... Altınolukta... Emniyet yetkilileri tüm kamu kurumlarına ait araç görev belgesini sormalı..." 

https://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/ibbnin-kiralik-araci-bakin-nereden-cikti-h133812.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bunu Söyleyen Aile Bakanı ! Sema Ramazanoğlu 'Kadına şiddet yok, algıda seçicilik var' MHP’li başkan AKP’yi bombaladı: Bundan sonra siyasiler kendine çok dikkat edecek TMMOB: Krizin sorumlusu AKP'nin yanlış ekonomi politikalarıdır Eski AKP'li vekilden çok konuşulacak itiraf: Çocuklarımın yüzüne bakamıyordum