Anasayfa1
09 Haziran 2024 ( 4 izlenme )
Reklamlar

İçsiz köfte, içsiz mantı, boş baklava ve boş tosttan sonra boş külah 6 buçuk lira!


Ünlü kafe zinciri olan MADO'da boş külahın 6 buçuk TL'ye satılmaya başlandı. O paylaşım sosyal medyada gündem oldu.Ekonomik sıkıntılar, artık dondurma keyfini de etkiledi.

Ünlü kafe zinciri MADO, maliyetlerin artması nedeniyle boş külahların artık ücretli olduğunu yapıştırdığı bir afişle duyurdu. Son dönemde yaşanan ekonomik zorluklar, MADO'nun müşterilerine sunduğu hizmetlerde de değişikliklere neden oldu.

BOŞ KÜLAH 6 BUÇUK LİRA OLDU

MADO'nun camlarına asılan bir fiyat bilgilendirmesi, dondurma severleri şaşırttı. Bildiride, "Üzgünüz, maliyetlerden dolayı kilo dondurma satışlarında külahlarımız ücretlidir. Boş külah 6.50 TL" ifadeleri yer aldı. Artık boş bir külah almak da ekstra bir maliyet getirecek gibi görünüyor.

8.png

BOŞ KÜLAHA YAPILAN SOSYAL MEDYADAKİ YORUMLAR

Ekonomik koşulların giderek kötüleştiği bir dönemde, bu tür küçük detaylar bile insanların harcamaları üzerinde belirleyici olabiliyor. MADO'nun boş külahları ücretlendirmesi, belki de ekonomik sıkıntıların ne kadar yaygın olduğunu anlatmanın en basit yollarından biri olarak tanımlandı.

Vatandaşlar durumu sosyal medyada ti'ye aldı.

9.png

Geçtiğimiz yıllarda da içsiz köfte, içsiz mantı, boş baklava ve boş tost satışları yapılmıştı.

2022 YILINDA BOŞ TOST

77.png

YİNE 2022 YILINDA BOŞ BAKLAVA

yy.png

GEÇTİĞİMİZ MART AYINDA İÇSİZ KÖFTE

jj.png

Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk çizimi ancak bu kadar güzel olabilir..! İzleyelim... 600 bin kişilik anket vahim tabloyu ortaya çıkardı! Cumhuriyet nasıl ilan edildi? Mustafa Kemal Atatürk anlatıyor... Wushu Avrupa Şampiyonu Pehlivan: Alevi olduğum için milli takıma alınmadım