Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
13 Temmuz 2018 ( 129 izlenme )
Reklamlar

İki numara yakalandı! Kaçamadı

Adnan Oktar örgütünün iki numaralı ismi dün gece yapılan operasyonla yakalandı. İşte ayrıntılar;

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Adnan Oktar ve örgütüne yönelik başlattığı operasyon tüm hızıyla devam ediyor. Adnan Oktar örgütünün 2 numaralı ismi Tarkan Yavaş da dün gece yapılan operasyonla yakalandı.

Tarkan Yavaş, önceki gün evine yapılan baskında bulunamamıştı. Vatan Gazetesi’nde yer alan habere göre, firar ettiği düşünülen Tarkan Yavaş, gece yapılan operasyonla gözaltına alındı. Bilim Araştırma Vakfı eski başkanı Tarkan Yavaş’ın, küçük yaşta çocuğun cinsel istismarı, dolandırıcılık ve uluslararası ajanlık başta olmak üzere 20 suçtan arandığı belirtilmişti.

Tarkan Yavaş’ın örgüt içerisinde Adnan Oktar’dan daha etkili olduğu ve örgütün yurtdışı ayağını organize ettiği öğrenildi.

tarkan-yavas-yakalandi-siyasetcafe.jpg

https://www.siyasetcafe.com/iki-numara-yakalandi-kacamadi-37126h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi görevden alındı! Torba kanun teklifinin içinde Menzil tarikatı çıktı! İmajını düzeltmek için isim değişikliğine gidiyor Emekli Albay Ali Türkşen'den tarihi sözler ! 'İki ayyaş diyordunuz ne oldu !' Bilim kurulu üyesinden korkutan yoğun bakım uyarısı! Prof. Alpay Azap: Yoğun bakım ihtiyacının artacağı günlere geliyoruz