Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
02 Nisan 2019 ( 67 izlenme )
Reklamlar

İktidar medyasının haberine kaymakamdan jet yanıt!


İktidar medyasına bir yalanlama da Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı’ndan geldi


İstanbul Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu, “Gaziosmanpaşa’da CHP’liler polise saldırdı” şeklinde servis edilen haberleri yalanladı.31 Mart seçim sonuçları yüzde yüze yakın belirlenirken, iktidara yakın internet sitelerinde dolaşıma sokulan yalan haberlere de devletin ilgili kurumlarından açıklamalar peş peşe geliyor.

Son olarak yine iktidara yakın internet sitelerinde dolaşıma bir video sokularak “Gaziosmanpaşa Havuzbaşı Atilla Baykal Ortaokulunda mühürlü oy çuvallarını boşaltıp, kendi hazır mühürlü oylarını koyan ve suç üstü yakalanan CHP’liler duruma müdahale eden polislere saldırıyor” şeklinde haber yapıldı.
Yapılan haberlere sosyal medya hesabından tepki gösteren Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu, “Gaziosmanpaşa Kaymakamı olarak açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. İlçemizde böyle bir olay cereyan etmemiştir. Yerel secimlerimiz büyük bir huzur ve sükun içinde tamamlanmıştır” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Reyhanlı'da yaşayan bir vatandaş 'Afrin'den geldi denilen roketler karşı köyden atıldı !' Meclis başkanlığı koltuğundaki zat, uyarılara rağmen Meclisi kuran Atatürk'ü anmıyor ! ‘Yeniden sayımda aslında 0 olan oylar, 2 olarak Binali Yıldırım’a yazıldı’ Ecevit'e yazar kasa fırlatan AKP'liye göre, bugün yazar kasa atılacak bir durum yokmuş !