Home
25 Eylül 2022 ( 17 izlenme )
Reklamlar

İktidar yanlısı provokatif paylaşımlarıyla ünlü Misvak'a anket şoku: Silmek zorunda kaldılar!


AKP iktidarına yakınlığıyla tanınan ve provokatif yayınlarıyla gündeme gelen Misvak dergisinin Misvak Caps isimli sosyal medya sayfası bir anket çalışması yaptı. 'Siz kimin yanındayım diyorsunuz?' sorusu yöneltilen yaklaşık 200 bin kullanıcının ezici çoğunluğu Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'a karşı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu işaret etti. Anket sonuçlarının kesinleşmesinin ardından sayfa, paylaşımını kaldırdı.


AKP iktidarına yakınlığıyla tanınan, provokatif yayınları ve sosyal medya paylaşımlarıyla Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e ve Cumhuriyet değerlerine pek çok kez hakarette bulunan Misvak dergisinin sosyal medya hesabı Misvak Caps bu kez yaptıkları anketle gündem oldu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Yanımda mısınız?" çıkışının ardından sosyal medya kullanıcılarına "Siz kimin yanındayım diyorsunuz?" sorusunu yönelten Misvak Caps, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu seçenek olarak sundu.

Misvak Caps'in anketinde oy kullanan yaklaşık 200 bin kullanıcının yüzde 70'inden fazlası, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu işaret etti.

İşte Misvak Caps'in anketi:

SİLDİLER

Anket sonuçlarının kesinleşmesinin ardından Misvak Caps sayfası, söz konusu anket paylaşımını kaldırdı.


KRT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Koca açıkladı: 67.023 yeni vaka tespit edildi, 78.362 kişi sağlığına kavuşurken, 156 kişi hayatını kaybetti! Solcu gençlere idam cezası veren hakim Memleket Partisi listelerinde Sezgin Baran Korkmaz, İçişlerine çağırıldıktan bir gün sonra yurtdışına kaçmış! Cuma hutbesinde yine Atatürk yok!