Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Eylül 2019 ( 39 izlenme )
Reklamlar

İmamoğlu’dan Erdoğan’ın sözlerine yanıt!


Ankara'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ev sahipliğinde gerçekleşen 30 büyükşehir belediye başkanının katıldığı toplantı sonrası açıklamalarda bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin Erdoğan'ın "Biz ne personelle uğraştık, ne araçlarla" ifadesini sorması üzerine, "Biz de hassasız" yanıtını verdi.Ankara’daki Saray’da yapılan kritik toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Ekrem İmamoğlu, toplantının verimli geçtiğini ve ilki gerçekleştirilen toplantının devam etmesi gerektiği vurgusunu yaptı.

“İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPTIK”

İmamoğlu, “Verimli bir buluşma oldu. Sayın Cumhurbaşkanı’na teşekkür ediyoruz. Bir komisyon önerimiz oldu. Kendileri kabul etti. Hem CHP hem Ak Partililerden oluşan bir komisyon kurulması yönünde bir karar verildi. Karşılıklı sorular soruldu. Sayın bakanlar da cevap verdiler. Tümüyle iyi bir başlangıç” dedi.

İmamoğlu, Erdoğan’ın “Biz ne personelle uğraştık, ne araçlarla. Aynı hassasiyeti bekliyorum” ifadesine “Biz hassasız. Kimi kast etti bilmiyorum açıkçası” şeklinde yanıt verdi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/son-dakika-imamogludan-erdoganin-sozlerine-yanit-5329011/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ADD'den Amerika açıklaması 528 bin nüfuslu kentte 399 bin kişi icralık: Sandıktan AKP çıktı! AKP'nin 'gururu' ÖSO militanları, işkence videosu yayımladı! Altın hesapları rekora doymuyor