Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
28 Ağustos 2019 ( 41 izlenme )
Reklamlar

İmamoğlu'ndan İstanbullulara müjde: 30 Ağustos'ta 24 saat ulaşımı başlatacağız


Metro İstanbul'un 24. dönem tren sürücüsü bröve töreninde konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 30 Ağustos gece 12'den sonra yoğun hatlarda 24 saat ulaşımın başlayacağı müjdesini verdi.


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 4'ü kadın 66 tren sürücüsünün brövelerini düzenlenen törenle verdi.

Törende konuşan İmamoğlu, “Bu şehir 24 saat yaşıyor. Gece mesaisine kalandan, gece bu şehrin çok aktif olduğunu biliyoruz. Kentin her noktası birbirinden farklı. Uzun yıllardır tartışılan 24 saat üzerinden taşımanın sağlanmasıyla ilgili ne yazık ki, bir türlü başlanamayan bu uygulamayı özellikle metro hatlarında ve de çok yoğun metro hatlarında, çok yoğun otobüs hatlarında 24 saat ulaşımla ilgili 30 Ağustos gece 12'den sonra, 24 saat ulaşımı İstanbul'da başlatacağız. Bunu şimdiden müjde edelim" dedi.

SOSYAL MEDYADAN DA DUYURDU

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, müjdeyi Twitter üzerinden de verdi. İmamoğlu, yarın ayrıntılı açıklama yapacağını belirtti.


İstanbullu hemşehrilerim uzun zamandır 24 saat toplu ulaşım talebinde bulunuyor. İstanbul’da en önemli hatlarda 24 saat metro ve otobüs seferleri 30 Ağustos Zafer Bayramı ile başlayacak. Yarın kamuoyuna ayrıntılı açıklama yapacağım.
Resim
ÖS 7:16 · 28 Ağu 2019Twitter for iPhone


https://halktv.com.tr/gundem/imamoglundan-istanbullulara-mujde-30-agustosta-24-saat-ulasimi-basla-402925h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD Atatürk Derneği'nden Erdoğan'a tepki İnce’den kurultay açıklaması Belediyeyi zarara uğratan isim başkan yardımcısı oldu! Erdoğan imzaladı, Resmi Gazete'de yayımlandı: AKP, işçinin emeğini patronlara kurban ediyor