Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
04 Nisan 2019 ( 848 izlenme )
Reklamlar

İmamoğlu, son durumu sosyal medyadan paylaştı


İstanbul İl Seçim Kurulu, 15 ilçede geçersiz oyların yeniden sayımına karar verdi. Buna göre önceki sayım kararlarıyla birlikte tüm ilçelerde geçersiz oylar yeniden sayılacak. Ayrıca 14 ilçede geçersiz oy sayımı tamamlandı. Son durumu Ekrem İmamoğlu kendi sosyal medya hesabından paylaştı...Saat 23:00 itibariyle Ekrem İmamoğlu, Twitter hesabından oy sayımlarına ilişkin son verileri paylaştı. İmamoğlu paylaşımında, toplam geçersiz oyun 318.222 olduğu İstanbul’un, 14 ilçesindeki 89 bin 255 geçersiz oyun sayıldığını ve aradaki farkın 18 bin 871 olduğunu duyurdu.

İmamoğlu açıklamasında, “Kamuoyunda oluşturulan bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve bu sürecin şeffaf ilerlemesi için periyodik olarak YSK resmi sonuçlarını sizinle paylaşacağım. Lütfen bu konudaki paylaşımlarımı veri alınız.” ifadelerini kullandı.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/son-dakika-imamoglu-son-durumu-sosyal-medyadan-paylasti-4303690/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ODTÜ'lü öğrenciler dünya ikincisi oldu! Ekonomiden bir kötü haber daha! Türkiye'nin en eski ayakkabı markalarından olan dev şirket konkordato ilan etti! İBB'de toplu istifa: Genel sekreter ve tüm yardımcıları istifa etti Cübbeli Hoca’nın vakfına resmi plaka verdiler!