Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
05 Nisan 2018 ( 1316 izlenme )
Reklamlar

İslamcılardan kadınlara akılalmaz tavsiye! 'Kocanızla cinsel ilişki sırasında onları düşünün'

İsmailağa Cemaati’nin yayınevi Muallim Neşriyat’tan çıkan “Her anneye lazım” adlı kitap tartışma yarattı.

Kitapta kadınlara, cinsel ilişki sırasında “Allah dostlarını, alimleri” düşünmeleri tavsiye edilip böylelikle doğacak çocukların o kişilere benzeyeceği iddia edildi.

İşte o kitap:

Esma Muratoğlu’nun kaleme aldığı kitapta “Bir erkek hanımı ile cima ederken cima esnasında erkek de kadın da Allah dostlarını, alimleri salih insanları düşünür de bu birleşmeden hanımefendi hamile kalırsa, doğacak olan çocuğun kalp, beyin ve ruh yapısı o andaki hayale göre oluşur” ifadeleri yer aldı.

İşte kitaptaki o bölüm:

Kitapta ayrıca, bir annenin cinsel ilişki sırasında “yılan” hayal ettiği buna karşılık doğan çocuğunun da “yılan kılığında” olduğu iddiası ortaya atıldı. Kitapta “Nitekim, annenin cima halinde görüp hayal ettiği suretin doğacak çocuğun şekline tesir ettiği bilinmektedir. Hatta bir kadının yılan kılığında bir insan doğurduğu, bunun sebebi kendisine sorulduğunda, cima anında bir yılan gördüğünü söylediği rivayet edilmiştir.”

İşte kitaptaki o bölüm:

https://odatv.com/kocanizla-cinsel-iliski-sirasinda-onlari-dusunun-04041831.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

9 öğrenciye cinsel istismardan tutuklu öğretmen tahliye edildi! Erdoğan’dan dolar açıklaması:Onların dolarları varsa bizim de halkımız, hakkımız, Allah'ımız var 'Merkezinde Bilal Erdoğan’ın olduğu bir vakıflar denizindeyiz' 'Kadın eli tutmak ateş tutmaktan korkunç' diyen Adıyaman Üniversitesi rektörü kadınlarla halayda !