Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
24 Ağustos 2020 ( 20 izlenme )
Reklamlar

İYİ Partili Türkkan’dan çarpıcı iddia!


İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, bir sohbet sırasında AKP'li eski bir milletvekilinin Başakşehir'de bine yakın dairesi olduğundan bahsettiğini öne sürdü.
İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda çok çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Türkkan, AKP’li bir milletvekilinin sohbet sırasında Başakşehir’de bine yakın dairesi, AVM’si ve benzinlikleri olduğundan bahsettiğini aktardı.

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan FOTO: İHA

Türkkan paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

* Geçenlerde bir sohbete tanıklık ettim. Ak Partili eski bir milletvekilinin Başakşehir'de AVM, benzinlikler ve bine yakın dairesi olduğundan bahsettiler. Savunma ise dudak uçuklattı: “O, Akbil davasında günlerce işkence görmesine rağmen ağzını açmadı, Tayyip Bey ona çok borçlu.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/iyi-partili-turkkandan-carpici-iddia-akpli-eski-bir-milletvekilinin-basaksehirde-bine-yakin-dairesi-var-6003617/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gaziantep Üniversitesi El Bab Fakültesi açıldı! İçişleri Bakanlığı'nın İmamoğlu'nun ifadesini istediği yazı! Ebru Gündeş apar topar yalıyı terk etti! Kırıkkale Valiliği: Sıfırlanan vaka sayısı 1 günde artış gösterdi!