Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
21 Ocak 2020 ( 225 izlenme )

Kanal İstanbul'un yeni belgeleri ortaya çıktı!


Kanal İstanbul tartışmaları devam ederken ekonomist Mustafa Sönmez, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "ne olursa olsun yapılacağını" söylediği prje ile ilgili yeni bir ayrıntı ortaya çıktı. Ekonomist Mustafa Sönmez, sosyal medya hesabından Kanal İstanbul tartışmasına farklı boyut kazandıracak bir paylaşım yaptı.

Sönmez henüz ihalesi dahi yapılmayan Kanal İstanbul’la ilgili 2019 yılı yatırım programında “Kanal İstanbul Bağlantı Yolları” adında kamu yatırımının yer aldığı söyledi.

"KANAL İSTANBUL YOK BAĞLANTI YOLLARI VAR"

Sönmez şu ifadeleri kullandı:

“Sıkı durun; ne buldum.

2019 yılı yatırım programında Kanal İstanbul yok ama ‘Kanal İst Bağlantı yolları’ diye bir kamu yatırımı var. Demek ki, yeri belirlemiş, ona bağlanan yolları yaptırıyorlar. Ne zaman başlamış? 2013. Bitiş yılı 2021. 7.2 milyar TL’lik bir proje olarak yer alıyor.”

11-056.jpg

Sıkı durun; ne buldum.
2019 yılı yatırım programında Kanal İst. Yok ama,
“ Kanal İst Bağlantı yolları” diye bir kamu yatırımı var. Demek ki, yeri belirlemiş, ona bağlanan yolları yaptırıyorlar. Ne zaman başlamış? 2013, bitiş yılı 2021. 7.2 milyarTL lik bir proje olarak yer alıyor

View image on Twitter

1,130 people are talking about this

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/kanal-istanbulun-yeni-belgeleri-ortaya-cikti-265038h.htm

Bunlar da İlginizi Çekebilir