Home
07 Mart 2024 ( 32 izlenme )
Reklamlar

Kaza yapan oğluyla Mısır'a kaçan Eylem Tok: "Yine olsa aynısını yaparım"


İstanbul Kemerburgaz'da bir çocuk babası Oğuz Murat Aci'nin ölümüne neden olan 16 yaşındaki ehliyetsiz sürücü T.C.'yi Mısır'a kaçıran anne Eylem Tok, yeni açıklama yaptı. Oğlu ve kendisi hakkında yakalama kararı çıkarılan Tok, "Bugün yine olsa yine aynı şeyi yaparım. Adil yargılama olacaksa gelirim. Oğlum, 17 yaşında pırıl pırıl bir çocuk" dedi.


İstanbul'da trafik kazasında bir kişiyi öldüren, 4 kişiyi yaralayan ve Mısır’a kaçan 16 yaşındaki ehliyetsiz sürücü T.C. ile annesi yazar Eylem Tok hakkında yakalama kararı çıkarılırken, Tok'tan yeni açıklama geldi.

Star Ana Haber'e açıklamalarda bulunan Eylem Tok, oğlunu kaçırmadığını öne sürdü. "Aynı şeyi bugün olsa yine yapacağını" söyleyen Eylem Tok, oğlunun 'pırıl pırıl bir çocuk' olduğunu iddia etti.

Eylem Tok, "Bu bir kaza, kaçırmak falan yok. 17 yaşındaki pırıl pırıl bir çocuk var, ben bir anneyim. Bugün olsa yine yaparım, yaralıları bilmiyorum, kim olduklarını bilmiyorum. Onu ben korumak zorundayım. Ben gittiğimde de zaten hiçbir zaman tam anlamında varmadım. Gittiğimde çocuklar vardı, çocukları aldım. Oldukları siteye götürdüm. Herhangi bir şekilde kaçacağım bir şey yok. Ben diyorum ki ortada sıcak bir konu var, aileler yanıyor büyük bir ateş var. Biraz hafiflesin yani kana kan olmasın" dedi.

Şart koştu

Eylem Tok, "Ne zaman dönmeyi düşünüyorsunuz Türkiye'ye oğlunuzla beraber?" sorusuna ise "Ben her an dönebilirim, şu anda da dönebilirim. Sadece ben çocuğumun güvende olmasını ve adil bir şekilde yargılanmasını istiyorum. Ülke bana desin ki 'kana kan yok, çocuğa karşı bir şey yapmayacağız. Adalet yerini bulacak" yanıtını verdi.

Tok, "Çıkma sebebiniz nedir Mısır’a?" sorusuna ise, "Asla ve asla çıkarken bir ölü olduğunu bilmiyordum, bilsem çıkar mıyım?" ifadelerini kullandı.

KRT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Asgari ücrete ek zam olacak mı? Dikkat çeken açıklama... AKP'den büyükşehir belediyeleri için yeni hamle: Hedef İmamoğlu ve Yavaş! Ordu Suriye'de savaşta, şehzade Bilal kahkahalar atarak oyun oynuyor ! Mustafa Tuna’dan olay hırsızlık açıklaması! ‘Herkes her şeyin farkında’