Anasayfa1
04 Eylül 2022 ( 13 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu’na hakaret eden okul müdürü, şube müdürü oldu!


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sosyal medyadan hakaret eden okul müdürü, şube müdürü oldu.


Afyonkarahisar'da Sinanpaşa Tınaztepe Çok Programlı Lisesi'nde görevli okul müdürü Eyyub Bayrak, 2021 yılının Mayıs ayında, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki çeken hakaretler savurmuştu.

TEPKİLERİN ARDINDAN PAYLAŞIMLARINI SİLMİŞTİ

Eyyub Bayrak, Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldığı paylaşımında “Porno kasetle genel başkan olanlar mafya filmiyle iktidar olmaya çalışıyor…” yazmıştı.

Bayrak, yine sosyal medya üzerinden İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönelik ise “At hırsızı seni…” paylaşımında bulunmuştu.

Eyyup Bayrak, yaptığı paylaşımlara gelen tepkiler üzerine paylaşımlarını silmiş ancak AKP'yi öven siyasi içerikler paylaşmaya devam etmişti.

ÖDÜL GİBİ GÖREVLENDİRME

Okul müdürüne hakaretlerinden dolayı herhangi bir soruşturma açılmazken ödül gibi bir atama yapıldığı ortaya çıktı.

Okul Müdürü Eyyup Bayrak'ın, geçtiğimiz hafta Valilik görevlendirmesi ile Sinanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne şube müdürü olarak atandığı öğrenildi.

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal

“HEPSİNİN HESABI SORULACAK”

Duruma tepki gösteren CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, “Liyakatın olmadığı yerde ya AKP İktidarına yalakalık yaparak yükseliyorsun ya da muhalefete hakaret ederek. AKP'nin kriterleri bunlar… Hepsinin hesabı önce sandıkta sonra yargıda sorulacak” ifadelerini kullandı.

Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kim tutuyor bunu Türkiye'de? Afgan kız bugün de Türklere tehditlerde ve hakaretlerde bulundu! Meclis'te görüldü... "Kim bu adam?" Sinan Ateş’in ismine AKP ve MHP’den ret Cumhurbaşkanlığı'na ölçüsüz ödenek!