Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
22 Nisan 2019 ( 367 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu’na saldırıda ‘Yakın o evi’ diye bağıran kadın gözaltında!


CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun linç girişimi sonrası sığındığı evin etrafına toplanan kalabalığın içinde bulunan ve ‘Yakın o evi’ şeklinde bağıran kadın gözaltına alındı.


Türkiye- Irak sınırında yürütülen operasyon sırasında, terör örgütü PKK mensupları ile çıkan çatışmada şehit olan askerlerden Piyade Sözleşmeli Er Yener Kırıkcı, dün Ankara'nın Çubuk ilçesine bağlı Akkuzulu Mahallesi'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi. Cenazede CHP lideri Kılıçdaroğlu, bir grubun tekmeli ve yumruklu saldırısına uğradı. Koruma ekibi ve güvenlik güçleri tarafından mahalledeki Rahim Doruk'un evine götürülen Kılıçdaroğlu, yaklaşık 1,5 saat sonra bu evden çıkarılıp, bindirildiği zırhlı araçla bölgeden götürüldü.

Kılıçdaroğlu, eve getirildiği sırada kalabalıktan bir kadının "Yakın o evi" diye bağırdığı duyulmuştu. Bugün düzenlenen operasonda "Yakın o evi" diye bağıran ve Kılıçdaroğlu'nun arabasına taş atan iki kadın da gözaltına alındı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/kilicdarogluna-saldirida-yakin-o-evi-diye-bagiran-kadin-gozaltinda-231469h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye uluslararası piyasalarda tefecilerin eline düştü! AKP'li patrondan işçilere ölüm tehdidi! "O sarı yelekler 2 saatte kırmızıya boyanır" Dolar yorumu sosyal medyada olay olan bakandan ALTIN skandalı! Meclis başkanlığı koltuğundaki zat, uyarılara rağmen Meclisi kuran Atatürk'ü anmıyor !