Anasayfa1
01 Nisan 2023 ( 12 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu’na yasak, Erdoğan’a serbest!


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 19 Eylül 2022 yılında Elazığ’da yaptığı grup toplantısı öncesinde CHP teşkilatının astığı 'hoş geldin' pankartları ‘yasak’ olduğu gerekçesiyle toplatılırken Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün yapacağı temel atma töreni için yapacağı ziyaret öncesinde kent merkezinde asılan benzeri pankartlara AKP’li Elazığ Belediyesi göz yumdu.


Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Abdullahpaşa Mahallesi’nde TOKİ temel atma törenine katılmak üzere Elazığ'a yapacağı ziyaret öncesinde Elazığ Malatya yolu üzerinde bulunan üst geçide AKP'li Recep Tayyip Erdoğan'ın afişleri asıldı.

Daha önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu için asılan “hoş geldin” afişleri kaldırılmıştı.

image small

KILIÇDAROĞLU'NA YASAK OLAN ERDOĞAN'A SERBEST

Üst geçide, bir tarafından “Büyük Selçuklu İmparatorluğu hükümdarı Alp Arslan, Fatih Sultan Mehmet, Mustafa Kemal Atatürk ve Recep Tayyip Erdoğan” fotoğraflarının olduğu bir afiş diğer tarafına ise “ Yüzyılın lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Şehrimize Hoş Geldiniz” yazılı afişlerin asıldığı görüldü.

image small

KILIÇDAROĞLU'NU AKP VE MHP İL BAŞKANLARI HEDEF GÖSTERMİŞTİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 19 Eylül’de gerçekleştirdiği grup toplantısı ve okul temel atımı töreni için Elazığ’a yapacağı ziyaret öncesinde AKP İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve MHP eski il başkanı Semih Işıkver tarafından gece yarısında kentin çeşitli yerlerindeki billboardlara Kılıçdaroğlu ve CHP'li vekilleri hedef gösteren afişler astırmışlardı.

CHP'li yetkililerin billboardlara asılan afişlerin indirilmesi taleplerine rağmen afişler indirilmemiş daha sonra ise Elazığlıların sosyal medyada yapmış oldukları yoğun tepkiler sonrasında provokatif afişler indirilmişti.

Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu’ndan Erdoğan’a ‘şeffaf belediyecilik’ yanıtı: Geçmiş ola İstismarcı şeyhin bir çocuğu daha taciz ettiği ortaya çıktı! Sahte seçmen skandalı büyüyor! "Bir daireye bin 108 seçmen kaydedilmiş" Bitmeyen yol 4. kez sular altında kaldı!