Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
21 Nisan 2018 ( 860 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu’ndan Büyükerşen’e adaylık sinyali!

CHP'de cumhurbaşkanlığı seçimi için aday belirleme çalışmaları sürüyor... Özel bir TV kanalının programında konuşan Eskişehirli gazeteci Deniz Çağlar Fırat, Kılıçdaroğlu'nun, Büyükerşen'e "Yurt gezilerine hazır mısın" diye sorduğunu söyledi.


CHP’nin Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı merak konusu. Öne çıkan isimlerden biri de Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen…

KRT’de Aslı Kurtuluş’a konuşan Büyükerşen’e yakın gazetecilerden Deniz Çağlar Fırat, 24 Haziran’daki erken seçim kararının açıklanmasının ardından Büyükerşen ile telefonda görüştüğünü ve Büyükerşen’in adaylığa hazır olduğu mesajını verdiğini aktardı.

Fırat ayrıca, Konya’daki belediye başkanları toplantısında CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Büyükerşen’e “Yurt gezilerine hazır mısın” diye sorduğunu, Büyükerşen’in de, “Bu bir görev mi” yanıtını verdiğini, Kılıçdaroğlu’nun da bu soru karşılığında, “Evet” dediğini söyledi.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/kilicdaroglundan-buyukersene-adaylik-sinyali-2362372/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP’nin önemli isminin telefonunda kripto haberleşme programı çıktı! Hazine arazisini aralarında paylaştılar! Mansur Yavaş: Hepsi boşa gidecek TSMF’den kayyum ücretleriyle ilgili flaş açıklama!