Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
23 Aralık 2017 ( 201 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu'ndan Yunanistan'a yanıt!

Ege Denizi'nde işgal altındaki Türk adaları için Kılıçdaroğlu'na "Cevabımız ‘gel de al’dır. Öyle öğrendik. Tarihimiz bunu öğretiyor" diyen Yunanistan Savunma Bakanı'na yanıt veren CHP lideri "Şimdi burdan söylüyorum. 2019'da geleceğim tüm adaları alacağım." diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kocaeli’nde STK temsilcileri ve muhtarlarla buluştu

Konuşmasında gündeme ilişkin açıkmalarda bulunan CHP lideri “OHAL’den şikayetçiyiz normal sürece geçilmeli” dedi. Daha önce gündeme getirdiği Suriyeli mültecilere yönelik 30 milyar dolarlık paranın akıbetini hatırlatan Kılıçdaroğlu “30 milyar doların nereye gittiğinin hesabını soracağım, sormaya devam edeceğim” diye konuştu.

YUNANİSTAN’A YANIT: GELECEĞİM TÜM ADALARI ALACAĞIM

Yunanistan cephesinden gelen “Adalar” çıkışına da yanıt veren Kılıçdaroğlu; “İktidar benim tüm sözüme yanıt veriyor ancak adalar ile ilgili sözlerimde tık yok. Şimdi burdan söylüyorum. 2019’da geleceğim tüm adaları alacağım.” dedi.

YUNAN SAVUNMA BAKANI KÜSTAH BİR AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Yunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 11 Aralık'da Meclis’te yaptığı konuşmasında gündeme getirdiği işgal altındaki Ege Adaları hakkında açıklama yapmış ve Kılıçdaroğlu'na “Cevabımız ‘gel de al'dır. Öyle öğrendik. Tarihimiz bunu öğretiyor” yanıtını vermişti.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/kilicdaroglu-ndan-yunanistan-a-yanit-h66372.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir şuursuz hain daha ! ‘Atatürk yargılanacak, Atatürk ve Atatürkçüler yaptıklarından dolayı hesap verecek’ Ecevit'e yazar kasa fırlatan AKP'liye göre, bugün yazar kasa atılacak bir durum yokmuş ! Melih Gökçek hakkında suç duyurusu! Diyanet İşleri Başkanı'nın ziyaret ettiği 'fesli şarlatandan' Atatürk için yine rezil sözler!