Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
23 Kasım 2017 ( 34 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu: Zarrab, Türkiye meselesi haline getirilmemeli

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  Ambarlı Limanı'nda taşımacılık sektörü temsilcileriyle bir araya geldi. Kılıçdaroğlu'nun toplantı sonunda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Suriye sorununu çzümü için yapılan toplantının sorulması üzerine Kılıçdaroğlu, “Şimdi bizim istediğimiz noktaya geldiler. Suriye’nin sorunu çözmek istiyorlar. Çözülürse mutlu oluruz. Üzerimize düşen ne varsa yaparız” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım’ın Rıza Sarraf açıklamasının sorulması üzerine Kılıçdaroğlu,  “Ne olursa olsun o dava görüşülmeden yorum yapmak doğru değil. Sayın Binali Yıldırım’ın da yorum yapması doğru değildir. Orada bir yargılama var. Yani rüşvet veren, yolsuzluk yapan, vergi ödememek için her türlü yola başvuran bir adam yargılanıyor. Dolayısıyla bunu bir Türkiye meselesi haline getirmek, bir millet meselesi haline getirmek doğru değil. Yolsuzluk, hırsızlık dünyanın hiç bir tarafında, hiç bir ülkesinde milli mesele olarak görülemez.” diye konuştu.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/kilicdaroglu-istedigimiz-noktaya-geldiler-2102484/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sahtekarlıkta dünya ikincisiyiz! Yandaştan AKP'yi kızdıracak 'seçmen' açıklaması Erdoğan'ın Adana mitinginde '200 gramlık çay' için kavga çıktı ! 'Fethullah öldürüldü, sağ değil. Şu anda New Jersey yahudi mezarlığında !'