Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
23 Kasım 2017 ( 34 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu: Zarrab, Türkiye meselesi haline getirilmemeli

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  Ambarlı Limanı'nda taşımacılık sektörü temsilcileriyle bir araya geldi. Kılıçdaroğlu'nun toplantı sonunda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Suriye sorununu çzümü için yapılan toplantının sorulması üzerine Kılıçdaroğlu, “Şimdi bizim istediğimiz noktaya geldiler. Suriye’nin sorunu çözmek istiyorlar. Çözülürse mutlu oluruz. Üzerimize düşen ne varsa yaparız” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım’ın Rıza Sarraf açıklamasının sorulması üzerine Kılıçdaroğlu,  “Ne olursa olsun o dava görüşülmeden yorum yapmak doğru değil. Sayın Binali Yıldırım’ın da yorum yapması doğru değildir. Orada bir yargılama var. Yani rüşvet veren, yolsuzluk yapan, vergi ödememek için her türlü yola başvuran bir adam yargılanıyor. Dolayısıyla bunu bir Türkiye meselesi haline getirmek, bir millet meselesi haline getirmek doğru değil. Yolsuzluk, hırsızlık dünyanın hiç bir tarafında, hiç bir ülkesinde milli mesele olarak görülemez.” diye konuştu.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/kilicdaroglu-istedigimiz-noktaya-geldiler-2102484/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li Bekir Bozdağ bir zamanlar bunları söylüyordu 'Fethullah Gülen, bu ülkenin yetiştirdiği değerli bir kıymettir !' Köpeğe tecavüz ederken suç üstü yakalanan sapık hakkında flaş gelişme! Paylaş ki, Soytarı Kadir'e sahip çıkmak için, ATATÜRK'ün annesine küfreden bu şerefsizler bulunsun ! MHP'li vekilden Erdoğan isyanı ‘’AK Parti’ye ve onun Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan’a oy vermeyin. Ben öyle yapacağım!’’