Anasayfa
02 Kasım 2020 ( 19 izlenme )
Reklamlar

“Kızılay bu maaşları ödeyebilmek için yardım istiyor”


İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Kızılay yöneticilerinin maaşlarının yer aldığı listeyi sosyal medya hesabından paylaştı. Türkkan paylaşımında “Kızılay bu maaşları ödeyebilmek için yardım istiyor” ifadelerini kullandı.Elazığ depreminin ilk gününde yurttaşlara “Para yardımı yapın” çağrısıyla tepki çeken Kızılay’ın, yurtlarında çocuklara cinsel istismar olaylarıyla gündeme gelen Ensar Vakfına 7 milyon 925 bin dolar bağışta bulunduğu ortaya çıkmıştı. İzmir depremiyle tekrar bağış çağrısı yapan Kızılay'ın yönetim kadrosunun ne kadar maaş aldığı ve hangi kadrolarda kaç kişinin istihdam edildiği  yeniden gündeme geldi.

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan ise  Kızılay’ın başlattığı yardım kampanyalarına yönelik yaptığı paylaşımda, kurumun yöneticilerinin maaşlarının bulunduğu bir listeyi Twitter hesabından paylaştı.

Türkkan, “Kızılay bu müdürlerin maaşlarını ödemek için sizden para istiyor” sözleriyle tepki gösterdi.

Türkkanın paylaşımı şu şekilde;

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/kizilaybumaaslariodeyebilmekicinyardimistiyor1787920

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP göre Türkiye'de 11 milyon 985 bin 118 kişi şüpheli! Vatandaş borç batağında: Bireysel kredi ve kredi kartı borçları 20 milyar liraya dayandı Cami var, cemaat var ama imam yok! Saadet Partili Belediye Başkanı AKP'nin skandalını ortaya çıkardı!