Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
27 Şubat 2020 ( 99 izlenme )
Reklamlar

Kremlin’den Erdoğan’ın "5 Mart'ta görüşebiliiz" açıklamasına yanıt "Başka planlarım var!"


Suriye'de tansiyon dinmezken Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçen hafta, Rusya Devlet Başkanı Putin ile 5 Mart'ta görüşebileceğinin sinyalini vermişti. Erdoğan'ın bu açıklamalarına Kremlin'den yanıt geldi.
Çatışmanın, kaosun ve şiddetin bitmek bilmediği Suriye’de çözüm için dünya liderleriyle masaya oturmayı gündeme getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarına Kremlin’den yanıt geldi. Geçen hafta Rusya Devlet Başkanı Putin, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile bir zirve planlandığını gündeme getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “En kötü ihtimalle 5 Mart’ta bizim Sayın Putin ile bir araya gelmemiz söz konusu olabilir” demişti.

Fakat Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu açıklamalarına bugün Kremlin’den açıklama geldi. Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov, Putin’in İstanbul’da İdlib özelinde bir görüşme gerçekleştirme niyetinin olmadığını söyledi. Peskov, “Putin’in 5 Mart için başka planları var” dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/son-dakika-kremlinden-erdoganin-5-mart-aciklamasina-yanit-5649193/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li kadınlar, AKP etkinliğine katılmak istemeyen başka bir kadına evinin içinde saldırdı ! İzlerken aklınıza mantığınıza sahip çıkın ! Yobaz kafa, kara çarşafı bakın nasıl savunuyor ! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan ilk Atatürk anıtı hakkında talimat Seçimden önce af dediler, sonra evlerini başlarını yıktılar!