Anasayfa1
14 Nisan 2020 ( 84 izlenme )
Reklamlar

Millet Bahçesi sevdası, korona dinlemiyor!


Bütün dünya koronavirüs salgını ile mücadele ederken Muş Valiliği, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Millet Bahçesi inşa sürecinin başlatıldığını duyurdu


AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran 2018 seçimlerinde gündeme getirdiği millet bahçesi projeleri koronavirüs salgınına karşın devam ediyor.

Muş Valiliği, kentteki bazı spor tesislerinin yer aldığı alanın Millet Bahçesi olarak ilan edildiğini, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından inşa sürecinin başlatıldığını duyurdu.

Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, Gençlik ve Spor Bakanlığınca mevcut spor tesislerinin yenilenmesi adına 7 bin kişilik yeni stadyum ve sentetik yüzeyli atletizm pisti tesislerinin yapımına başlandığı ve 2020 yılı ekim ayında tesislerin tamamlanmasının planlandığı belirtildi.

Ayrıca Muş’ta amatör futbol müsabakalarının oynanacağı sentetik çim yüzeyli futbol sahası yapımı için de gerekli hazırlıkların yapılmış olduğu ve kısa süre içerisinde futbol sahasının hazır hale getirileceği kaydedildi.

İHA

https://www.birgun.net/haber/milletbahcesisevdasikoronadinlemiyor296314


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ekrem İmamoğlu bakanlığı yalanladı, İstanbul’un her yerine asacak! Kanal İstanbul’un maliyeti 15 milyar dolar! Bu nasıl oldu? Koronavirüsten vefat eden vatandaşın raporuna 'doğal ölüm' yazıldı! Ankara’da yürek burkan karar! ‘İşgalciler’ diye tahliye edildiler!