Anasayfa1
02 Temmuz 2022 ( 3 izlenme )
Reklamlar

Kripto para borsası KuCoin Türkiye’de

Kripto para Borsası KuCoin, Türkiye’de resmi etkinlik gösterecek.

Şirketten oluşturulan bildirime göre spot prosedürler bazında dünyanın 5. kripto para borsası olan KuCoin, toplamda 10 milyon kullanıcısına hizmet sunuyor. 207 ülkeye, 22 değişik dilde ulaşan KuCoin, Türkçe dil desteği de veriyor.

KuCoin ağı içinde spot prosedürlerden marjin prosedürlere, vadeli prosedürlerden kripto kredilere kadar çoğu değişik ürüne ev sahipliği yapıyor. Önde gelen kripto paraların dışında 600’ün üstünde altcoini kullanıcılarla biraraya getiren KuCoin, mobil programı ve masaüstü programıyla prosedür olanağı sağlıyor.

Türkiye yatırımlarıyla alakalı konuşan KuCoin CEO’su Johnny Lyu, “Türkiye’deki yatırımcılarla uzun vakittir etkileşim halindeyiz ve yüzbinlerce Türk yatırımcıya hizmet sağlıyoruz. Türkiye’yi yatırım uygulanabilecek en doğru ülkelerden biri olarak görüyoruz. Buradaki yatırımcılara daha çok kampanya sunmak, etkinlikler düzenlemek ve daha sık etkileşimde kalmayı hedefliyoruz. ” dedi. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alman devi Türkiye'den çekiliyor! Sadece 2 Euro ile neler yedi? Ucuz ülke Türkiye’yi böyle alaya aldılar! CHP'li vekil Süleyman Soylu'ya sordu: Sedat Peker'in akrabasına nikah şahidi olduğunuz doğru mu? ABD’li rahip Brunson’a ev hapsi!