Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
10 Eylül 2018 ( 100 izlenme )
Reklamlar

Makamda kısır partisi!

Kırıkkale Yahşihan İlçesi’nin Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Osman Türkyılmaz’ın eşi, 10 arkadaşını alıp kocasının odasında gün düzenledi.

Kırıkkale'nin Yahşihan İlçesi Kaymakamlığı'nda kadınların öğle arası parti yaptığı ortaya çıktı…

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Osman Türkyılmaz'ın eşi Necibe Türkyılmaz makam odasında 11 arkadaşıyla bir araya geldi. Pastalı, kurabiyeli, kısır partisi sosyal medyada paylaşıldı. Necibe Türkyılmaz “Güzel sürprizlerinden dolayı arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” mesajını yazdı. Etkinliğe katılan Emine Dalan “Biz teşekkür ederiz, tekrar buluşalım” demeyi ihmal etmedi. Kısır partisi sırasında müdür Türkyılmaz'ın koltuğuna bir çocuğun oturduğu da görülüyor.

Kaymakamlıktaki buluşmayı müdürün eşi böyle paylaştı

Kaymakamlıktaki buluşmayı müdürün eşi böyle paylaştı

Bazı vatandaşlar makamda kadınlar matinesi düzenlenmesine tepki gösterdi. Sosyal medyada şu eleştiriler yapıldı: “Osman Türkyılmaz, kaymakamlıktaki makam odası babanızın çiftliğimi ki eşiniz Necibe Hanım ahbaplarını toplayıp kadın günü kısır partisi yapıyor. Buradan yetkilileri uyarıyorum ya gereğini yaparsınız ya da bu konuyu en üst merci nerdeyse oraya kadar taşırım bilesiniz.”


https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/makamda-kisir-partisi-2617243/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürkçü Düşünce Derneği'nde Babacan 'depremi' Davutoğlu "Eski defterler açılırsa insan içine çıkamaz" Erdoğan işsizliğin arttığını kabullendi! "Bir parça" yükslemiş! Şehide haciz gönderen avukatın bürosuna saldırı!