Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
25 Mart 2020 ( 26 izlenme )
Reklamlar

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde koronavirüs karantinası skandalı!


Gazeteci İsmail Saymaz, Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde bir işçide koronavirüs tespit edilmesinin ardından yaşananları paylaştı.


Gazeteci İsmail Saymaz, Ankara'nın Mamak İlçesi'nde bulunan Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde bir işçide koronavirüs tespit edilmesinin ardından yaşananları skandalları paylaştı.

İsmail Saymaz'ın Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin iki hafta kapatıldığı, 75’i hekim, 260 personel test yapılmadan koronavirüs testi yapılmadan evlerine gönderildiğini duyurduğu açıklaması şöyle:

"Ankara Diş Hekimleri Odası Başkanı Serhat Özsoy bana şu bilgiyi verdi: Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde bir işçi Korona çıktı.

Hastane bugün karantinaya alınarak, iki hafta kapatıldı. 75’i hekim, 260 personel test yapılmadan “Kendinizi karantinaya alın” denilip eve gönderildi.

Ankara Diş Hekimleri Odası Başkanı Serhat Özsoy: “Pandemiyle mücadele eden, ön saflarda yer alan ve en yüksek risk altında olan sağlık çalışanlarına düzenli test yapılmalıdır. Onlara evde değil hastanelerde ihtiyacımız var.” "


https://www.gercekgundem.com/guncel/168199/mamak-agiz-ve-dis-sagligi-merkezinde-koronavirus-karantinasi-skandali

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suriyeliler Türk vatandaşı olmak istemiyor! AKP'li Ahmet Hamdi Çamlı da vakıf kurdu! Başı kapalı kadının hırsızlığı güvenlik kamerasına yakalandı ! Baba olmak böyle bir şey... İzlerken duygulanmamak elde değil...