Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
14 Mart 2019 ( 1368 izlenme )
Reklamlar

Mansur Yavaş’a dava açan Kesgin’in avukatı davadan çekildi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'tan 'sahte senet' gerekçesiyle davacı olan Necmettin Kesgin'in avukatının davadan çekildiği belirtildi.Anketlere göre Ankara’daki seçim yarışını AKP’li rakibinin açık ara önünde sürdüren Mansur Yavaş hakkında “sahte senet” iddiasıyla şikayette bulunan Necmettin Keskin’in avukatı davadan çekildi.

Seçimlere sayılı günler kala hükümete yakın bir kanalda canlı yayın konuğu olan Kesgin’in şikayette bulunduğunu açıklaması sonrası, Yavaş hakkında hızlı bir şekilde hazırlanan iddianamenin Ankara Batı 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edilmesi tepkilere neden olmuştu.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Mansur Yavaş ise söz konusu şikayette bulunan Kesgin’in suç dosyasının kabarık olduğunu ve olayda mağdur olan kişinin aslında kendisi olduğunu belirtirken, “Yavuz hırsızın ev sahibine baskın gelmesine izin vermeyeceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

Necmettin Kesgin’in avukatı davadan çekildi.

AVUKATI DAVADAN ÇEKİLDİ

Seçim yarışını rahat götüren Yavaş hakkında gündeme gelen iddialar kamuoyunda tepkilere neden olurken, söz konusu davada yeni bir gelişme yaşandı.

Davacı Necmettin Keskin’in avukatı Levent Ekmen, Ankara Batı 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’ne verdiği dilekçe ile Kesgin’in vekilliğinden çekildi.

Yeniçağ’ın ulaştığı dilekçede Ekmen, “Soruşturma dosyasında sunulan vekalet ile dosyanızda Necmettin Kesgin vekili olarak görünmekteyim. Necmettin Keskin vekilliğinden çekiliyorum gereğinin yapılmasını saygılarımla dilerim” ifadelerine yer verdi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/mansur-yavasa-dava-acan-kesginin-avukati-davadan-cekildi-son-dakika-3904396/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Okula gönderdiğimiz çocuklar yine seçimlere alet oldu! ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ iddiasıyla tutuklanan kanser hastası kadın adliyede bayıldı! Muş Sungu'da AKP'liler çifter çifter oy kullanıyor ! Bu konuşmayı 'Amerika' yerine 'Türkiye', 'kilise' yerine 'cami' koyup izleyin !