Anasayfa1
23 Eylül 2020 ( 130 izlenme )
Reklamlar

Mansur Yavaş'tan bir ilk daha: Köprü maliyetini pankartlarla duyurdu!


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, hesap veriyoruz yazılı pankartlarla köprülü kavşaklarının maliyetini duyurdu.Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, şeffaflık uygulamalarına devam ediyor. Geçen sene Konutkent ve Yaşamkent köprülü kavşakları ile Başkent Üniversitesi alt geçidini tamamlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi, önceki hafta ise Türk Kızılayı Caddesi’nde iki adet köprülü kavşağı hizmete açtı. Köprülerin üzerine Türkiye’de ilk olan uygulama ile maliyetleri pankartlarla asıldı.

Ankaralıları güne sürprizle başlatan ve “Hesap veriyoruz” cümlesiyle başlayan pankartlarda, yapılan köprülü kavşaklar ile alt geçitlerin maliyetleri yer aldı. Konutkent, Yaşamkent köprülü kavşakları ile Başkent Üniversitesi alt geçidinde yer alan pankartta bu üç çalışmanın 45 milyon lira maliyetle tamamlandığı vurgulandı.

Türk Kızılayı Caddesi’nde geçtiğimiz hafta hizmete sunulan iki köprülü kavşağa ise “Türk Kızılayı Caddesi’ne yapılan 2 adet köprülü kavşak 26 milyon lira maliyetle tamamlanmıştır” pankartı asıldı.

https://halktv.com.tr/mansuryavastanbirilkdahakoprumaliyetinipankartlarladuyurdu435105h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İYİ Parti il binasına silahlı saldırının faili yakalandı, olayın detayları belli oldu Ayasofya’nın başimamı Boynukalın'ın Atatürk ve Cumhuriyet alerjisi ortaya çıktı! Herkesi anmış, Atatürk’ü anmamış! Canlı yayında bomba iddia: "İmamoğlu İstanbul için aday yapılmayacak" AKP'nin Ankara adayı Özhaseki'nin 'okumuş hainler' sözü yıllar sonra gündem oldu